Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Zubní protetika

Protetická stomatologie se zabývá nahrazováním zubů v případech, kdy zuby byly znehodnoceny kazem, úrazem anebo z jiných důvodů. Pomocí stomatologické protetiky lze nahradit jednotlivé chybějící zuby, jejich části, skupiny chybějících zubů a dokonce doplnit všechny zuby ve zcela bezzubé čelisti.

V současné době se protetická stomatologie stále vyvíjí a nabízí spoustu možností v oblasti zubních náhrad. Dnešní trend jednoznačně směřuje k používání fixních neboli nesnímatelných náhrad, která jsou pro pacienta tím nejlepším řešením. A to jak hlediska funkčního tak estetického. Díky dobré spolupráci s laboratoří zhotovuje klinika Dental Office H33 v Praze veškeré typy protetických náhrad v krátkém čase.

Zubní protetika

Zhotovujeme následující typy protetických výrobků:

Estetická keramická fazeta

Pomocí estetické fazety lze nahradit mírnou ztrátu tvrdých tkání, estetické nedokonalosti zubu jako tvar, barvu a další vady způsobené vývojovým poškozením, ale lze její pomocí změnit i celý úsměv. Fazeta je tenký keramický plátek, který se po obroušení přední části zubu na zub nalepí.

Korunka

Korunka nahrazuje větší část zubu, která byla zničena úrazem či kazem, při zachování vlastního kořene zubu. V naší praxi Vám zhotovíme korunku celokeramickou a nebo metalokeramickou, která jak funkčně tak esteticky poškozený zub nahradí.

Můstky

Můstek překlenuje mezeru z jednoho zubu na druhý a je pevně uchycený pomocí korunek na zuby sousedící s mezerou. Pomocí můstku lze nahradit pouze jeden zub v případě, že se rozhodnete pro tento způsob na místo zubního implantátu, ale zároveň umožňuje nahradit i více zubů přemostěním mezery a vytvořením náhrady.

Kořenová nástavba

Kořenová nástavba spojuje vlastní kořen zubu se zhotovenou korunkou.

Snímací protéza

Snímací protéza je pryskyřičná náhrada, která není napevno fixována a lze ji libovolně odstranit. V dnešní době se využívá zejména jako provizorní řešení, ale lze ji použít i jako definitivní řešení ztráty několika, případně všech zubů.

Lékaři, kteří provádějící zubní protetiku

MDDr. Jakub Šubín MDDr. Tereza Buchtová MDDr. Erika Tesaříková
 MDDr. Jakub Šubín  MDDr. Tereza Buchtová  MDDr. Erika Tesaříková
MUDr. Vojtěch Slezáček
 MUDr. Vojtěch Slezáček

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty