Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Už se nemusíte bát ošetření v zubní ordinaci!

Máme pro Vás novinku – inhalační analgetikum 

Inhalační analgetikum  je vhodné pro pacienty, kteří mají obavy z ošetření a to zejména z vpíchnutí anestezie.

Po vdechnutí inhalačního analgetika se cítíte uvolnění, je Vám do smíchu a injekce je to nejmenší co by Vás v danou chvíli znepokojovalo. Inhalační analgetikum Vás nejen zbaví strachu, ale zároveň zvyšuje práh bolesti a tak sníží hladinu pociťovaných nepříjemných pocitů.

Inhalační analgetikum

Velkou výhodou inhalačního analgetika je, že má velice rychlý nástup a tak se příjemné pocity dostaví téměř okamžitě po pár nadechnutích. Jakmile se inhalační analgetikum přestane podávat, jeho účinky odezní cca do 2 až 5 minut. Po 30 minutách je možné řídit auto, není tedy nutné mít při použití inhalačního analgetika doprovod.

Inhalační anagletikum je vhodné i pro děti, které si většinou po jeho použití průběh ošetření vůbec nepamatují a tak si s sebou neodnášejí žádný nepříjemný zážitek!

Bohaté zkušenosti s použitím inhalačního analgetika ukazují, že se jedná o velmi bezpečné analgetikum s minimálními vedlejšími účinky.

 

 

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty