Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Bělení zubů

"Na naší klinice dbáme na vysokou kvalitu používaných materiálů a používáme jen ty nejmodernější metody a postupy bělení zubů, které vyhovují současné legislativě a opravdu zuby vybělí!"
V ordinaci Dental Office H33 v Praze dbáme na individuální přístup ke každému klientovi, a proto nabízíme hned několik druhů bělení. Pacient se po konzultaci s dentální hygienistkou rozhodne pro ten nejvhodnější typ na základě jeho životního stylu, očekávání a samozřejmě financí. Všechny druhy tedy zuby bezpečně vybělí, záleží pouze na Vás, kolik času budete ochotni honbě za perličkami obětovat.

Bělení zubů

Domácí bělení je finančně nejpřívětivějším typem bělení zubů, avšak je nutné počítat s tím, že kýženého výsledku nedocílíme ihned, nýbrž za 1-2 týdny během kterých bělení probíhá.
Ideálně po absolvované dentální hygieně se celý proces započne sejmutím otisků zubů, ze kterých se následně vyrobí tzv. nosiče na bělení. Do těch si doma aplikujete bělící gel a dle typu gelu (ten po konzultaci doporučí naše dentální hygienistky - denní/noční) se nosiče na danou dobu nasadí.
Po každé aplikaci doporučujeme držet 2 hodiny tzv. bílou dietu, což znamená nekonzumovat nic barevného (např. káva, čaj, červené víno, ovoce, koření...).

Toto bělení je vhodné zejména pro ty pacienty, kteří chtějí docílit výsledku ihned a nemají chuť a čas se bělením jakkoliv více zabývat.
Jedná se zhruba o hodinovou návštěvu v ordinace, během níž se na zuby aplikuje bělící gel, který se pro zvýšení účinku osvítí modrým světlem. Aplikace jsou celkem dvě, každá po 15 minutách.
Bílou dietu v tomto případě doporučujeme držet 2 dny.

  • Kombinované bělení - 7 490,-

Jedná se o kombinaci obou předchozích typů bělení, kdy nejprve provádíme domácí bělení a následně ordinační.
Toto bělení doporučujeme pacientům, kteří chtějí dosáhnout co nejlepšího a nejtrvalejšího výsledku.

Cena bělení zubů se odvíjí od použité techniky

Bělení zubů           Bělení zubů

Kdy bělení zubů není vhodné:

Bělení zubů se nedoporučuje u mladších 18ti let, při zubních kazech, zánětech dásní, není vhodné ani v těhotenství nebo při kojení. Přečtěte si naše tipy, Jak se starat o zuby v těhotenství.

Bílé zuby

LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ BĚLENÍ ZUBŮ DOSÁHNEME PO ŘÁDNĚ PROVEDENÉ PROFESIONÁLNÍ
DENTÁLNÍ HYGIENĚ A DODRŽOVÁNÍM BÍLÉ DIETY PO BĚLENÍ ZUBŮ.

Bělení zubů u nás provádí zubní hygienistky

Lucie Šinkorová, DiS. Tereza Pěnkavová, DiS. Veronika Zákopčaníková
 Lucie Šinkorová, DiS.  Tereza Pěnkavová, DiS.  Veronika Zákopčaníková
Adéla Michalčáková, DiS. Kristýna Zajíčková
 Adéla Michalčáková, DiS.  Kristýna Zajíčková

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty