Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Rozhovor s Terezou Pěnkavovou

Jak na krásně bílé zuby bez poškození skloviny?‍ Naše dentální hygienistka Tereza Pěnkavová byla hostem ve Snídani s Novou, kde radila, jak mít krásné a bílé zuby. Řada lidí sází na domácí bělení zubů za použití "zaručených" domácích receptů pomocí citronu, jedlé sody, kokosového oleje nebo jiných "babských" receptů. Opravdu fungují? To se dozvíte v rozhovoru.

Více se dočetete zde: https://novaplus.nova.cz/porad/snidane-s-novou/bonus/6459-dentalni-hyg...

Rozhovor s Klárou Šafránkovou v DVTV

Naše zubní lékařka Klára Šafránková byla hostem v DVTV, kde hovořila o rovnátkách. Rovnátka postupně začíná nosit čím dál více dospělých, kteří trpí estetickými vadami a chtějí mít krásný chrup. Hovořila i o navrhovaných změnách v proplácení rovnátek ze zdravotního pojištění a dalších zajímavostech.

Více se dočetete zde: https://video.aktualne.cz/dvtv/z-rovnatek-se-stal-velky-byznys-firmy-z...

Jak zklidnit citlivé zuby

Na naší zubní klinice se setkáváme často s tím, že na problémy s citlivými zuby si stěžuje jen velmi malá část pacientů. Řada z nich se domnívá, že citlivost zubů je neléčitelná, a proto tento problém neřeší. Často může pomoci lepší dentální hygiena. Přečtěte si článek od naší dentální hygienistky Terezy Pěnkavové, DiS., ve kterém se problému citlivosti zubů věnuje.

Více se dočetete zde: https://www.vitalia.cz/clanky/citlive-zuby-jak-je-zklidnit/

Parodontóza není projev stárnutí

Zánět dásní neboli parodontitida není projevem stárnutí, jak se mnozí lidé domnívají, prvotní příznaky se mohou objevit již v dospívání. Hlavním viníkem je především špatná dentální hygiena. Ať už se objeví v jakékoliv věku, vždy je zapotřebí problém okamžitě řešit. 

Více se dočetete zde: https://www.novinky.cz/zena/zdravi/503126-parodontoza-neni-projev-star...

Zcela nové a účinné profi bělení - White Dental Beauty

Ve stomatologii existuje mnoho způsobů, jak zubům vrátit hezký čistý odstín. Bohužel neexistuje žádná babská rada na doma, která by zuby vybělila. Proto doporučujeme vždy bělení konzultovat s lékařem, aby se předešlo poškození skloviny nebo dásní. Běžně prodávané bělící zubní pasty jsou dobré spíš pro udržování barvy po bělení. Doma ho v podstatě provádět můžete, ovšem nikoli pomocí pasty, ale speciálních gelů, které se před spaním nanášejí do speciálních nosičů, jež se nechají působit celou noc, a to zhruba po dobu deseti až patnácti dnů. 

Kratší a "bez práce" je bělení v ordinaci. To se většinou provádí metodou založenou na peroxidu vodíku. U nás v Dental Office H33 nyní nabízíme zcela nové a velmi účinné profi bělení. Jmenuje se White Dental Beauty. Vyznačuje se skvělými výsledky a šetrností a navíc je vhodné i pro pacienty s citlvými zuby. Využívá bělící gely, jejichž složení má několik variant, aby vám odborník mohl vybrat ten nejvhodnější. Po konzultaci s dentální hygienistkou si vyberete pro vás ideální způsob bělení. Denní nebo noční, v případě domácího bělení, přičemž procedura probíhá stejně, jako jiná domácí bělení. V ordinaci se po provedení otisků zhotoví nosiče a do nosičů si pak doma nanášíte bělící gel podle přesné instruktáže ze zubní ordinace

Celý článek si můžete přečíst v přiloženém souboru .pdf: stáhnout soubor

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty