Vzhledem k aktuální situaci způsobené virem SARS-CoV-2 žádáme naše pacienty o dodržování následujících pravidel:
❌ Pokud jste v posledních 14 dnech navštívili zahraničí a máte termín v následujících 14 dnech, telefonicky se přeobjednejte.
❌ Přeobjednejte se také pokud máte rýmu, kašel, horečku, zažívací obtíže
❌ Na kliniku choďte bez doprovodu, zabráníte tak zvýšené kumulaci osob na jednom místě
❌ Dětští pacienti si s sebou na ošetření vezmou jako doprovod jen jednoho rodiče/ zákonného zástupce
❌ Pro komunikaci s naším pracovištěm volte telefon: 733 737 337 nebo e-mail: [email protected]
Prosíme o maximální spolupráci a dodržování všech pravidel, jen tak můžeme zajistit bezpečné pracovní prostředí a udržet běžný chod ordinací. Více se dočetete zde: facebook.com/Dental.office.h33

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337

Jak zklidnit citlivé zuby

Na naší zubní klinice se setkáváme často s tím, že na problémy s citlivými zuby si stěžuje jen velmi malá část pacientů. Řada z nich se domnívá, že citlivost zubů je neléčitelná, a proto tento problém neřeší. Často může pomoci lepší dentální hygiena. Přečtěte si článek od naší dentální hygienistky Terezy Pěnkavové, DiS., ve kterém se problému citlivosti zubů věnuje.

Více se dočetete zde: https://www.vitalia.cz/clanky/citlive-zuby-jak-je-zklidnit/

Parodontóza není projev stárnutí

Zánět dásní neboli parodontitida není projevem stárnutí, jak se mnozí lidé domnívají, prvotní příznaky se mohou objevit již v dospívání. Hlavním viníkem je především špatná dentální hygiena. Ať už se objeví v jakékoliv věku, vždy je zapotřebí problém okamžitě řešit. 

Více se dočetete zde: https://www.novinky.cz/zena/zdravi/503126-parodontoza-neni-projev-star...

Zcela nové a účinné profi bělení - White Dental Beauty

Ve stomatologii existuje mnoho způsobů, jak zubům vrátit hezký čistý odstín. Bohužel neexistuje žádná babská rada na doma, která by zuby vybělila. Proto doporučujeme vždy bělení konzultovat s lékařem, aby se předešlo poškození skloviny nebo dásní. Běžně prodávané bělící zubní pasty jsou dobré spíš pro udržování barvy po bělení. Doma ho v podstatě provádět můžete, ovšem nikoli pomocí pasty, ale speciálních gelů, které se před spaním nanášejí do speciálních nosičů, jež se nechají působit celou noc, a to zhruba po dobu deseti až patnácti dnů. 

Kratší a "bez práce" je bělení v ordinaci. To se většinou provádí metodou založenou na peroxidu vodíku. U nás v Dental Office H33 nyní nabízíme zcela nové a velmi účinné profi bělení. Jmenuje se White Dental Beauty. Vyznačuje se skvělými výsledky a šetrností a navíc je vhodné i pro pacienty s citlvými zuby. Využívá bělící gely, jejichž složení má několik variant, aby vám odborník mohl vybrat ten nejvhodnější. Po konzultaci s dentální hygienistkou si vyberete pro vás ideální způsob bělení. Denní nebo noční, v případě domácího bělení, přičemž procedura probíhá stejně, jako jiná domácí bělení. V ordinaci se po provedení otisků zhotoví nosiče a do nosičů si pak doma nanášíte bělící gel podle přesné instruktáže ze zubní ordinace

Celý článek si můžete přečíst v přiloženém souboru .pdf: stáhnout soubor

Jaký je nejčastější problém neviditelných rovnátek?

Ortodontické fóliové aparáty splňují vysoké estetické nároky. Vzhledem k jejich průhlednosti jsou na vzdálenost větší než půl metru prakticky neviditelné. Fóliové aparáty nejsou jen estetické, ale hlavně účinné. Systém Invisalign je ve světě používán od roku 2001 a počet vyléčených pacientů se pohybuje v řádu milionů. Jeho efektivita je tedy dobře prověřena.

Jednou z největších výhod je jejich netrvalé upevnění na zubech. Výhoda možností sejmutí aparátu z důvodu konzumace jídla nebo zubní hygieny je zřejmá. Fóliové aparáty umožňují provádět dentální hygienu bez omezení, která souvisí s pevnými ortodontickými aparáty.

Více se dočetete zde: https://www.vitalia.cz/clanky/nejcastejsi-problem-neviditelnych-rovnat...

Pro krásný úsměv

V dnešní společnosti hraje velkou roli první dojem, jehož nedílnou součástí je úsměv. Vylepšení úsměvu bývá nejčastějším důvodem, proč přicházejí pacienti do ordinace ortodontisty.

Více se dočetete zde: http://www.ctyricitka.cz/?p=8453

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty