Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337

Parodontóza není projev stárnutí

Zánět dásní neboli parodontitida není projevem stárnutí, jak se mnozí lidé domnívají, prvotní příznaky se mohou objevit již v dospívání. Hlavním viníkem je především špatná dentální hygiena. Ať už se objeví v jakékoliv věku, vždy je zapotřebí problém okamžitě řešit. 

Více se dočetete zde: https://www.novinky.cz/zena/zdravi/503126-parodontoza-neni-projev-star...

Zcela nové a účinné profi bělení - White Dental Beauty

Ve stomatologii existuje mnoho způsobů, jak zubům vrátit hezký čistý odstín. Bohužel neexistuje žádná babská rada na doma, která by zuby vybělila. Proto doporučujeme vždy bělení konzultovat s lékařem, aby se předešlo poškození skloviny nebo dásní. Běžně prodávané bělící zubní pasty jsou dobré spíš pro udržování barvy po bělení. Doma ho v podstatě provádět můžete, ovšem nikoli pomocí pasty, ale speciálních gelů, které se před spaním nanášejí do speciálních nosičů, jež se nechají působit celou noc, a to zhruba po dobu deseti až patnácti dnů. 

Kratší a "bez práce" je bělení v ordinaci. To se většinou provádí metodou založenou na peroxidu vodíku. U nás v Dental Office H33 nyní nabízíme zcela nové a velmi účinné profi bělení. Jmenuje se White Dental Beauty. Vyznačuje se skvělými výsledky a šetrností a navíc je vhodné i pro pacienty s citlvými zuby. Využívá bělící gely, jejichž složení má několik variant, aby vám odborník mohl vybrat ten nejvhodnější. Po konzultaci s dentální hygienistkou si vyberete pro vás ideální způsob bělení. Denní nebo noční, v případě domácího bělení, přičemž procedura probíhá stejně, jako jiná domácí bělení. V ordinaci se po provedení otisků zhotoví nosiče a do nosičů si pak doma nanášíte bělící gel podle přesné instruktáže ze zubní ordinace

Celý článek si můžete přečíst v přiloženém souboru .pdf: stáhnout soubor

Jaký je nejčastější problém neviditelných rovnátek?

Ortodontické fóliové aparáty splňují vysoké estetické nároky. Vzhledem k jejich průhlednosti jsou na vzdálenost větší než půl metru prakticky neviditelné. Fóliové aparáty nejsou jen estetické, ale hlavně účinné. Systém Invisalign je ve světě používán od roku 2001 a počet vyléčených pacientů se pohybuje v řádu milionů. Jeho efektivita je tedy dobře prověřena.

Jednou z největších výhod je jejich netrvalé upevnění na zubech. Výhoda možností sejmutí aparátu z důvodu konzumace jídla nebo zubní hygieny je zřejmá. Fóliové aparáty umožňují provádět dentální hygienu bez omezení, která souvisí s pevnými ortodontickými aparáty.

Více se dočetete zde: https://www.vitalia.cz/clanky/nejcastejsi-problem-neviditelnych-rovnat...

Pro krásný úsměv

V dnešní společnosti hraje velkou roli první dojem, jehož nedílnou součástí je úsměv. Vylepšení úsměvu bývá nejčastějším důvodem, proč přicházejí pacienti do ordinace ortodontisty.

Více se dočetete zde: http://www.ctyricitka.cz/?p=8453

3 nejčastější chyby při čištění zubů

Nedostatečná hygiena, nesprávné pomůcky a také bělení zubů podle babských rad. To jsou nejčastější příčiny zničeného chrupu podle zkušeností zubařů a dentálních hygienistek.

Více se dočetete zde: https://www.vitalia.cz/clanky/3-nejcastejsi-chyby-pri-cisteni-ktere-va...

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty