Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Dotaz: 

Dobrý den, paní doktorko, jsem diabetička, v posledních dvou letech mě trápí rychlé zhoršování zdravotního stavu zubů. Zuby si čistím dobře, používám dokonce i nitě pro mezizubní mezery, ale zuby mi přesto ubývají. Představa, že bych v puse měla tzv. lidově řečeno sklapovačky, mě děsí. Chtěla jsem si nechat udělat tzv. zásuvné spoje, paní doktorka se mi odpovědně snažila zachránit zub, který by byl základem toho, aby mi nahoře spoje držely, jenže teď mě zub bolí. Známí mi říkají, ať se na to vykašlu a dám si ty sklapovačky:-)), že to nikdo nepozná. Co s tím? Děkuji za radu.

Odpověď Dental Office H33:

Dobrý den, důležité je abyste svou lékařku navštívila a zjistila příčinu bolesti zubu. Zásuvné spoje jsou komfortnějším protetickým ošetřením nežli snímatelná náhrada,je však nezbytné mít pilířové zuby v dobrém stavu.

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty