Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Trhat osmičku nebo ne?

Dotaz:

Chtěla bych vás požádat o radu. Mám velké problémy se spodními osmičkami. Ulamují se, bolí a otíkají. Je mi jasné, že návštěvě zubaře se nevyhnu, jenže popravdě mám strach z řezání nebo sekání, tak by mě zajímalo, jestli existuje i nějaká jiná alternativa léčby. Protože jsem od své lékařky odešla, chtěla bych navštívit Vaši kliniku, ale ve Vašem ceníku jsem nenašla, kolik by zákrok odstranění osmiček stál? 

Odpověď Dental Office H33:

Zuby moudrosti „osmičky" nemají příliš podstatnou funkci pro náš chrup. Pokud se tedy do čelisti nevejdou nebo činí problémy, je vždy lepší je vytrhnout. Osmičky mohou způsobovat chronické záněty a rovněž poškodit sousední zuby, tedy „sedmičky". Jejich odstranění se tedy rovná trvalému odstranění problému. Jinou terapii než extrakci bychom tedy nedoporučili. Extrakce zubů, tedy i trhání osmiček je hrazena z veřejného zdravotního pojištění. Naše klinika má smlouvu s VZP, OZP, VoZP a ZPMV. Doporučili bychom Vám, se co nejdříve objednat.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty