Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Otázka:

Dobrý den, můžete mi vysvětlit, jak je možné, že manžel si zuby čistí asi minutu tvrdým kartáčkem a nemá jediný kaz, na zubní hygienu nechodí a k zubaři cca jednou za 5 let a nemá ve 40 žádný kaz. Já si čistím poctivě a hodím na dentální hygienu i k zubaři a mám 4 vrtané zuby. Jak je tedy možné, že kazivost záleží na správné péči?

Odpověď Dental Office H33:

Dobrý den, v případě, že Váš manžel nemá dokonalou ústní hygienu, s největší pravděpodobností se bude v budoucnu potýkat s paradentózou. Otázkou také je, zdali podstoupil podrobné zubní vyšetření  - panoramatický rentgen zubů a malé skusové rentgenové snímky. Imunitní systém u každého z nás je jiný, proto reakce na přítomnost plaku je odlišná, u někoho se vytvoří zubní kaz snáze než u druhého. Dokonalá zubní hygiena je nezbytná, abychom předešli jak tvorbě zubního kazu, tak k onemocnění paradentózou. Přeji hezký den

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty