Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Dotaz:

Dobrý den, můj problém spočívá v tom, že zuby mám v pořádku, je mi 34 let a mám jenom jednu plombu, bohužel nedávno se mi stalo to, že se mi odhalují krčky u předních dolních zubů, je vyšetření odhalených krčků bolestivé a jaká je případná léčba? Moc Vám děkuji a jsem s pozdravem.

Odpověď Dental Office H33: 

Dobrý den, vyšetření odhalených krčků bolestivé není. Příčin může být několik - přítomnost zubního kamene, primárně mělké vestibulum, nešetrná technika čištění zubů. Léčba zahrnuje odstranění zubního kamene, pokud je přítomný, prohloubení vestibula - drobný chirurgický zákrok, při kterém se přetne tah uzdičky pod dolníma řezákama a zpětnému tahu se zabrání našitím patrového štěpu. Pouze citlivost se snižuje použitím fluoridových laků, estetické řešení je pomocí výplní a nebo pomocí chirurgického zákroku, kdy se odhalené krčky překryjí pojivovým štěpem. 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty