Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Otázka:

Dobrý den, patřím k lidem, kteří si zakládají na zubní hygieně. Zuby si čistím dvakrát denně, denně také používám zubní nit. Zhruba dvakrát do týdne používám mezizubní kartáčky. I přesto se mi vytváří mezizubní kazy. Dle zubní hygienistky mám správný styl čištění zubů, dobrý kartáček, vhodné velikosti mezizubních kartáčků. Co mám dělat? Poraďte mi. Děkuji a přeji pěkný den. 

Odpověď Dental Office H33:

Dobrý den, určitě bych Vám doporučila používání mezizubních kartáčků denně. Mezizubní kaz se může tvořit i několik let, svou roli hraje tedy i to, jak dlouho tímto způsobem o své zuby pečujete. Vhodné jsou preventivní prohlídky u zubního lékaře i s rentgenovými snímky, kde se zjistí stádium zubních kazů. Jako prevenci vzniku mezizubních kazů doporučují hygienistky u nás v Dental Office H33 použití Elmex gelée na mezizubní kartáček 1 x týdně. 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty