Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Dotaz:

Dobrý den paní doktorko, paní zubní lékařka mi -v dobrém úmyslu- před určitou dobou odstranila zubní plak(?) z předních zubů. Bohužel po čase z takto "ošetřených" míst zubů začala mizet hmota zubu, tato místa bolí při čištění, nevypadají hezky a přes pravidelné čištění se nelepší, naopak. Mohou se takto poškozené zuby napravit a co pro to mohu udělat sama-doporučila byste mi prosím nějakou pastu, doplněk stravy, případně něco jiného? (Pravidelné prohlídky zubů absolvuji, o tomto problému je nicméně z pochopitelných důvodů obtížné začít rozhovor). Mnohokrát Vám děkuji a přeji hezké odpoledne.

Odpověď Dental Office H33:

Dobrý den, při odstranění zubního plaku by nemělo dojít k poškození povrchu zubů, jelikož plak je měkký a dá se odstranit i běžným zubním kartáčkem, odstranění zubního kamene je nutné provést v zubní ordinaci dentální hygienistkou. Místa v oblasti krčků zubů mohou být citlivá a je důležité vyšetření zubního lékaře, aby zhodnotil stav zubů.

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty