Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Lucie
MUDr. Vojtěch Slezáček

hlavní lékař, implantolog

MUDr. Vojtěch Slezáček

Narodil se v Jindřichově Hradci, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci a již od roku 1999 se úzce specializuje především na obor parodontologie, implantologie a protetika. Pravidělně navštěvuje vzdělávací akce a semináře jak v Čechách, tak v zahraničí. Ve zbytku svého času působí jako parodontologický konzultant v soukromých praxích nejen v Praze, ale v celé České republice.

Lucie
MDDr. Jakub Šubín

zubní lékař

MDDr. Jakub Šubín

Absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a od roku 2010 je členem stomatologického týmu v Dental Office. Věnuje se především záchovné stomatologii a chirurgii. Jeho koníčkem je jeho práce.

Lucie
MDDr. Tereza Buchtová

zubní lékařka

MDDr. Tereza Buchtová

Absolvovala obor Zubní lékařství na 1.LF UK v Praze. Tereza se věnuje převážně záchovné stomatologii jak u dětských tak i dospělých pacientů. Klade velký důraz na preventivní stomatologii, jejíž nedílnou součástí je dentální hygiena. Pod vedením zkušených kolegů v týmu Dental Office má možnost dále se vzdělávat a získávat zkušenosti ve specializovaných oborech jako je stomatochirurgie, implantologie či mikroskopická endodoncie. Ve volném čase ráda vyráží do přírody či za sportem.

Lucie
MUDr. Bořek Slezáček

parodontolog

MUDr. Bořek Slezáček

Pan doktor Slezáček absolvoval lékařskou fakultu v Olomouci. Specializuje se na parodontologii, onemocnění sliznice dutiny ústní a dentoalveolární chirurgii. Ve volném čase je vášnivým rybářem, rád sportuje a poslouchá "kvalitní" muziku.

Lucie
MUDr. Klára Bělíková

specialistka v ortodoncii

MUDr. Klára Bělíková

Studium stomatologie na 1. lékařské fakultě UK v Praze ukončila v roce 2008. Poté absolvovala specializační přípravu v oboru ortodoncie zakončenou atestační zkouškou. Od ledna 2013 se připojila k týmu Dental Office, kde se naplno věnuje ortodoncii. Klára pracuje ráda s klasickými i neviditelnými rovnátky a s nadšením sleduje další nové trendy v oboru ortodoncie. Ve svém volném čase se věnuje hře na ukulele a je rovněž vášnivou milovnicí jachtingu.

Lucie
MUDr. Giuseppe Marra

specialista v lingvální ortodoncii

MUDr. Giuseppe Marra

Dr. Marra se narodil v Italském městě Foggia, v současnosti žije v Římě. V roce 2002 dokončil studium všeobecného zubního lékařství a následně studoval po dobu dalších dvou let specializaci v ortodoncii, v roce 2008 svou ortodontickou specializaci zakončil 2 letým studiem v Římě v nemocnici svatého Jiří. V roce 2010 začal navštěvovat kurz lingvální ortodoncie, od té doby se zajímá především o lingvální a neviditelnou ortodoncii a estetickou medicínu u dospělých. Giuseppe je velmi společenský, ve volném čase rád lyžuje a tančí.

Lucie
MDDr. Erika Tesaříková

zubní lékařka

MDDr. Erika Tesaříková

Vystudovala obor zubní lékařství na LF UK v Hradci Králové. Od srpna 2013 je členem našeho týmu. Věnuje se především záchovné stomatologii. Specializuje se na estetické dostavby zubů, kompozitní výplně a endodoncii pod mikroskopem. Erika si v Dental Office užívá mezioborovou spolupráci s jejími zkušenými kolegy. Práce ji velmi baví a naplňuje. Ve volném čase pravidelně sportuje.

Lucie
MUDr. Martin Rusnák

zubní lékař

MUDr. Martin Rusnák

Lucie
MDDr. Linda Marková

zubní lékařka

MDDr. Linda Marková

Vystudovala lékařskou fakultu UK v Plzni. Specializuje se v oboru parodontologie a ráda pracuje s dětskými pacienty. Volný čas tráví nejraději s rodinou a pejskem v lese, na horách nebo na zahradě.

Lucie
MDDr. Kateryna Mourati

zubní lékařka - ortodoncie

MDDr. Kateryna Mourati

Doktorka Mourati je Řekyně narozená na Rodosu. Už v dětství se rozhodla že se jednou stane ortodontistkou. Vystudovala zubní lékařství na LF UK v Hradci Králové a následně nastoupila na postgraduální studium ortodoncie na 1. LF UK v Praze. Ve svém volném čase ráda cestuje a tráví čas se svými přáteli.

Lucie
MDDr. Lenka Všetečková

zubní lékařka

MDDr. Lenka Všetečková

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty