Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Lucie
Bc. Šárka Janšová

Výkonný manažer

Bc. Šárka Janšová

Po ukončení střední ekonomické školy odjela na téměř dva roky do Anglie, kde kromě dobré znalosti jazyka, získala i mnoho praktických zkušeností. Vystudovala obor mezinárodní obchod. Je velice komunikativní a práce s lidmi ji moc baví.

Lucie
Nikola Tremlová

recepční

Nikola Tremlová

Lucie
Hana Turinková

recepční

Hana Turinková

Lucie
Šárka Lněničková

recepční

Šárka Lněničková

Šárka vystudovala Karlínskou obchodní akademii se zaměřením na cestovní ruch. Po ukončení střední školy odjela na půl roku do Anglie jako aupair, kde nabyla jak jazykových, tak praktických zkušeností do života. Šárka je komunikativní, přátelská a rychle se učí novým věcem. Ve svém volném čase se věnuje sportu, cestování a ráda tráví čas s přáteli a svojí rodinou.

Lucie
Tereza Husáková

recepční

Tereza Husáková

Tereza vystudovala střední pedagogickou školu, po které odcestovala na 4 roky do Anglie, aby nabyla zkušeností pracovních, i jazykových. Více než 10 let se věnovala práci s dětmi ve státní i jazykové školce a okrajově se jí věnuje stále. Nejlépe Terezu vystihuje " S úsměvem jde všechno líp " .

Lucie
Klára Sklenářová

recepční

Klára Sklenářová

Klára vystudovala střední hotelovou školu, během které měla možnost získat praxi na různých pracovních pozicích v hotelech a jiných ubytovacích zařízeních. Po ukončení střední školy působila na několika recepcích. Klára je přátelská, ráda se učí novým věcem a práce s lidmi ji velmi baví. Mezi její záliby patří sport a ráda tráví čas s přáteli a rodinou.

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty