Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337

Selfie jedině se zářivým úsměvem!

Letní dovolená by měla být plná smíchu, polibků a intimních chvilek. Pokud si vy, či váš přítel, zapomenete s sebou zabalit vše nezbytné pro udržení svěžího dechu a zářivého úsměvu, může se vše stát noční můrou. Proto při balení svého neceséru nešetřete místem a k opalovacímu krému a parfému nezapomeňte přihodit zubní kartáček, pastu a zubní nit.

Zubní kartáček a pasta nestačí!

Zápach z úst z devadesáti procent vzniká přímo v dutině ústní. Pokud si nedbale vyčistíte zuby, rozmnoží se zde velké množství bakterií. Ty se živý zbytky potravy, které tu po nedůkladné hygieně zbyly. Jako odpadní produkty uvolňují bakterie mimo jiné i těkavé plyny, mezi nimiž je i všemi neblaze známý sirovodík. A jak všichni víme H2S smrdí jak pes! Proto pokud si nechcete intimní chvilky nechat rušit nějakým otravným „psím zápachem", nezapomeňte, že je nutné odstranit zbytky potravy i z mezizubních prostorů.

Nenechte si znepříjemnit dovolenou afty!

Trpíte na afty? Nezapomeňte si do cestovní taštičky přibalit i jeden z produktů, který snižuje bolestivost a urychluje hojení těchto nepříjemných lézí v ústech.
Mezi jedny z ověřených produktů patří Aftamed, Aphtgel nebo Sorcoseril.

Hlavně ať máte klid!

Nezapomeňte před odjezdem na dovolenou v dostatečném předstihu navštívit svého zubního lékaře, ať máte jistotu, že nemáte v ústech nic, co by mohlo na dovolené „bouchnout"!

Selfie jedině se zářivým úsměvem!

Není nic trapnějšího než fotky z dovolené, kde máte ty nejtmavší zuby ze všech. To je také častým důvodem proč se mnozí na fotkách raději ani nesmějí. Proto nepodceňte své přípravy na vysněnou dovolenou a nechte si zuby rozzářit pomocí bělící kůry, ještě něž zakoupíte letenky. Více informací o bělení zubů najdete zde.

Přečtěte si také

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty