Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Proč zvolit neviditelná rovnátka...

Máte problém s křivými zuby, které nevypadají esteticky a zároveň vám mohou působit i zdravotní problémy? Řešením je nošení rovnátek, na které není pozdě ani v dospělosti. Mnoho dospělých ale od pořízení rovnátek odrazují obavy z reakce okolí nebo složitější péče o klasická rovnátka.

Druhy neviditelných rovnátek

Řešením nejen pro dospělé mohou být neviditelná rovnátka. Neviditelná rovnátka si může jejich uživatel kdykoliv snadno vyjmout i nasadit zpět a na rozdíl od obyčejných rovnátek nepotřebují drátky nebo zámečky (platí pro systém Invisalign). Neviditelná rovnátka jsou novinkou posledních let a jsou vyrobena na míru z měkkého plastu.

V naší pražské zubní klinice nabízíme vyjímatelná neviditelná plastová rovnátka značky Invisalign, která vypadají jako měkké plastové nosiče nebo další typ neviditelných rovnátek Incognito 3D.

Systém nesnímatelných, neviditelných rovnátek Incognito 3D je na rozdíl od vyjímatelných plastových nosičů Invisalign upevněn díky zámečkům jako klasická rovnátka, ale vyrábí se ze zlata na míru každému klientovi a aplikuje se z vnitřní strany zubů. Zepředu nejsou vidět, ale jsou stejně jako klasická rovnátka přidělána "napevno". S výběrem nejvhodnějších neviditelných rovnátek vám poradí naši zubní lékaři při vstupní konzultaci v naší zubní klinice v Praze 4.

Výhody neviditelných plastových rovnátek Invisalign

Pojďme se nyní blíže podívat na neviditelná plastová rovnátka a jejich výhody. Není na ně (skoro) nikdy pozdě, jsou vhodná pro uživatele starší 12 let, ale mohou být aplikována i dospělým ve středním a vyšším věku.

Oproti klasickým rovnátkům nabízí mnohem vyšší komfort pro uživatele. U systému Invisalign jsou vám podle prvotního vyšetření vyrobeny plastové nosiče, které si zhruba po týdnu sami vyměňujete. Dostanete na míru vyrobenou celou sadu nosičů, při lehčí vadě jich může být přes 10 a při větší vadě více. Začínáte u měkčího plastu a postupně přecházíte k tvrdšímu, další nosiče jsou více aktivní a působí na zuby větší silou. Díky tomu si na ně mohou vaše zuby postupně "zvyknout" a nepociťujete diskomfort v ústní dutině.

Umožňují lepší hygienu, protože je před jídlem sejmete a po vyčištění zubů je opět nasadíte. Odpadá tím složitější čištění klasických rovnátek, kde při nedokonalém čištění mohou kvůli zbytkům jídla v okolí zámečků vznikat zubní kazy.

Další výhodou je to, že nemusíte zubního lékaře navštěvovat tak často jako u klasických rovnátek a plastové nosiče si vyměňujete snadno sami.

Neviditelná plastová rovnátka si můžete kdykoliv sami vyjmout a opět nasadit a nebrání tak při sportu, společenských událostech apod.

Jak už napovídá název neviditelná rovnátka, nejsou na první pohled vidět. Je nutné podívat se zblízka, abyste si jich všimli. Odpadají tak případné obavy z reakce okolí, že v dospělosti nosíte rovnátka.

Hodila by se vám klasická nebo neviditelná rovnátka? Zde najdete ceník ortodontických výkonů.

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty