Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Jak je dobré míti nit!

V roce 1994 v Západní Virgini uprchl z tamního žaláře vězeň, který si ze zubní nitě upletl provaz, následně si hezky slaňoval po zdi a utekl. Berte to jako dobrý tip, na co se Vám může zubní nit hodit, jinak bychom opravdu nejvíce uvítali, kdybyste ji používali k čištění zubů. Můžete tím třeba zkusit vyčistit asi 35% povrchu Vašich zubů, na který se nemůžete běžným kartáčkem vůbec dostat. A kdybyste se náhodou někdy dostali do potíží, určitě oceníte, že jste dentální hygienu nepodceňovali :-)

Jak používat zubní nit

Zubní niť si oviňte kolem prstů nebo konce svažte a vytvořte si smyčku pro snadnější manipulaci v mezizubním prostoru. Zubní niť pomáhá vyčistit plochy, kde na sebe zuby naléhají. Protáhněte tedy niť mezi zuby horizontálně od místa kontaktu zubů až po dáseň a postupně opakujte c celé ústní dutině.

Přečtěte si také:

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty