Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337

Bělící zubní pudry- ano, nebo ne?

Všichni touží po oslnivě zářivých zubech, ačkoliv to není zcela přirozené. Přirozená barva zubů je kombinací spíše bílé a žluté.

Konzumace kávy, červeného vína, čaje a kouření podporuje žloutnutí zubů a v období stárnutí se pigmentové zbarvení zubů mění ještě výrazněji, než dříve.

Samozřejmě existují metody, které zubům navrátí jejich bělost. Jsou však všechny vhodné? Podívejme se, jak účinné je používání bělícího pudru, a zda Vašim zubům spíše neškodí.

Pokud se rozhodnete používat jakékoliv prostředky na bělení zubů, je třeba dbát zvýšenou pozornost na jejich složení.

Pokud výrobek obsahuje abrazivní látky, měli byste se mu vyvarovat. Abrazivní látky totiž mohou obrušovat zubní sklovinu, tedy ji porušovat a zuby mohou být dlouhodobě citlivé na teplo, chlad a podobně.

Naneštěstí většina zubních bělících pudrů abrazivní látky obsahuje, proto je důležité, abyste se před koupí jakéhokoli bělícího pudru poradili s odborníkem.

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty