Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři. Předpokládáme, že kapacita bude uvolněna opět od března 2018.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337

Co je kyretáž zubů?

Děsí Vás pojem kyretáž zubů? Prozradíme Vám, co je kyretáž zubů, proč Vám ji Váš ošetřující zubní lékař naordinoval a jak bude zákrok probíhat.

Zobrazit celý článek

Jak používat mezizubní kartáček

Nevíte, jak správně používat mezizubní kartáček? Přinášíme Vás postup s jednotlivými kroky. Případně navštivte dentální hygienistku, která Vás čištění mezizubních prostor naučí v praxi.

Zobrazit celý článek

Zuby v těhotenství

Zdraví zubů v těhotenství je opředeno řadou mýtů. Jedním z nich je i tvrzení, že co dítě to jeden zub. Nemusí tomu tak být. Záleží jen a jen na ženě a její péči o zuby v těhotenství.

Zobrazit celý článek

Bílá dieta po bělení zubů

Ať už se chystáte na bělení zubů nebo ho máte již za sebou, bude se Vám jistě hodit znát, co je bílá dieta. Poradíme Vám, co můžete a naopak nemůžete jíst a pít nebo jak dlouho je dobré bílou dietu po bělení zubů dodržovat?

Zobrazit celý článek

Co dělat po vytrhnutí zubu

Byli jste na vytržení osmiček či jiných zubů? Přečtěte si, co dělat po vytrhnutí zubu, abyste co nejvíce eliminovali bolest i možnost zánětu.

Zobrazit celý článek

I zubaře můžete mít rádi

Náš etický kodex:

  • Jsme klinikou pro všechny, pro všechny co chtějí mít i svého zubaře rádi
  • Ke všem našim pacientům přistupujeme stejně, každý je pro nás v danou chvílí tím nejdůležitějším
  • Nikoho nediskriminujeme na základě jeho rasového původu, víry, barvy, pohlaví, země původu, náboženského vyznání, věku, invalidity nebo sexuální orientace
  • Jsme za všech okolností profesionální a odpovědní, ctíme právo pacienta na svobodnou volbu lékaře
  • Neustále se vzděláváme a sledujeme veškeré novinky ve stomatologii, aby naše péče byla tou nejmodernější a nejlepší možnou v dané době, jednoduše lege artis 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty