Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337

Věnujete dentální hygieně dostatečnou péči?

Říká se, že bolest zubů je jedna z nejhorších. Všichni se jí chceme vyhnout. Toužíme po atraktivním zářivém úsměvu, abychom okouzlili své okolí a zároveň se sami cítili sebevědomější. Zamysleli jste se ale nad tím, co pro to děláte a co všechno ještě můžete zlepšit?

Zobrazit celý článek

Jak udělat ze zažloutlých zubů zářivé perličky?

Získejte zářivý úsměv, který oslní vaše blízké. Bělení zubů pod dohledem odborníků, kteří vědí jak udělat ze zažloutlých zubů zářivé perličky. Toužíte mít zářivě bílý úsměv? Získat ho nebylo nikdy jednodušší, stačí podstoupit zákrok bělení zubů. Tato procedura je čím dál tím žádanější po celém světě. A není divu, příjemný úsměv může být jednou z příčin úspěchů v osobním i profesním životě.

Zobrazit celý článek

Proč zvolit neviditelná rovnátka...

Máte problém s křivými zuby, které nevypadají esteticky a zároveň vám mohou působit i zdravotní problémy? Řešením je nošení rovnátek, na které není pozdě ani v dospělosti. Mnoho dospělých ale od pořízení rovnátek odrazují obavy z reakce okolí nebo složitější péče o klasická rovnátka.

Zobrazit celý článek

Zánět zubu

Zdravé dásně jsou krásně růžové a zdokonalují náš úsměv. Zánět zubu je stav, kdy se organismus snaží bránit proti mikroorganismům a toxinům nahromaděným v zubní dřeni.

Zobrazit celý článek

Proč je důležitá dentální hygiena?

Krásné zuby tvoří atraktivní úsměv. Nedostatečná ústní hygiena však může vést k bolesti zubů, zubnímu kazu a způsobit jejich ztrátu. Důkladná péče je klíčem k dobrému zdraví, pohodě a vašemu sebevědomí.

Zobrazit celý článek

I zubaře můžete mít rádi

Náš etický kodex:

  • Jsme klinikou pro všechny, pro všechny co chtějí mít i svého zubaře rádi
  • Ke všem našim pacientům přistupujeme stejně, každý je pro nás v danou chvílí tím nejdůležitějším
  • Nikoho nediskriminujeme na základě jeho rasového původu, víry, barvy, pohlaví, země původu, náboženského vyznání, věku, invalidity nebo sexuální orientace
  • Jsme za všech okolností profesionální a odpovědní, ctíme právo pacienta na svobodnou volbu lékaře
  • Neustále se vzděláváme a sledujeme veškeré novinky ve stomatologii, aby naše péče byla tou nejmodernější a nejlepší možnou v dané době, jednoduše lege artis 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty