Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři. Předpokládáme, že kapacita bude uvolněna opět od září 2018.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337

Jak si zajistit krásné a zdravé zuby

Krásné a zdravé zuby tvoří nedílnou součást našeho vzhledu. V současné době, která klade na naši vizáž zvýšené nároky, jsou proto naprostou nezbytností, sehrávají roli v našem profesním i osobním životě.

Zobrazit celý článek

Eroze zubní skloviny

Zubní sklovina je tvrdá sklovitá vrstva na povrchu zubů, která překrývá a chrání vlastní zubovinu - dentin. Její změkčování, naleptávání a následný otěr se nazývá eroze (z latinského éródere - rozrušovat). Erozi způsobuje častá přítomnost kyselin v ústech, ať již z jídla, nápojů nebo ze žaludku např. při častém zvracení či refluxu. Projevuje se jako plochá políčka obnaženého dentinu nejčastěji u přechodu zubu v kořen nebo na kousacích ploškách stoliček. Nejčastěji se objevuje na předních částech chrupu.

Zobrazit celý článek

Co je sanace chrupu?

K sanaci chrupu se přistupuje u pacientů, u kterých při prohlídce dutiny ústní zjistíme nějaký zdravotní problém. Tento problém vzniká kombinací několika faktorů, jako je zejména zanedbaná ústní hygiena či nevhodné složení stravy, vliv může mít i vrozená zvýšená kazivost chrupu, která je však vzácná.

Zobrazit celý článek

Jak vybrat elektrický kartáček na zuby?

Rozhodli jste se pro moderní přístup i ve Vaší koupelně? Možností, čím si čistit zuby, je spoustu. Jak si ale vybrat vhodný elektrický kartáček?

Zobrazit celý článek

Co je kyretáž zubů?

Děsí Vás pojem kyretáž zubů? Prozradíme Vám, co je kyretáž zubů, proč Vám ji Váš ošetřující zubní lékař naordinoval a jak bude zákrok probíhat.

Zobrazit celý článek

I zubaře můžete mít rádi

Náš etický kodex:

  • Jsme klinikou pro všechny, pro všechny co chtějí mít i svého zubaře rádi
  • Ke všem našim pacientům přistupujeme stejně, každý je pro nás v danou chvílí tím nejdůležitějším
  • Nikoho nediskriminujeme na základě jeho rasového původu, víry, barvy, pohlaví, země původu, náboženského vyznání, věku, invalidity nebo sexuální orientace
  • Jsme za všech okolností profesionální a odpovědní, ctíme právo pacienta na svobodnou volbu lékaře
  • Neustále se vzděláváme a sledujeme veškeré novinky ve stomatologii, aby naše péče byla tou nejmodernější a nejlepší možnou v dané době, jednoduše lege artis 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty