Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

5 (nejen) zdravotních výhod žvýkání žvýkaček - a jaké určitě nežvýkat!

Balíčky žvýkaček najdeme v regálech vedle pokladen snad ve všech obchodech. Žvýkačky žvýkají stovky milionů lidí, což z nich dělá mnohamiliardový průmysl.

Zobrazit celý článek

Nadměrné slinění v těhotenství - normální jev nebo něco, na co si dát pozor?

Pojem “ptyalismus” jste možná ještě neslyšeli. Když ale zmíníme nadměrné slinění, zejména v těhotenství, už možná budete tušit… Ptyalismus, ač je to slovo, které v našich slovnících nemá úplně své místo, znamená právě nadměrné slinění. S tímto jevem se setkávají zejména těhotné ženy, ale může se objevit u každého.

Zobrazit celý článek

Dentální hygiena už Vás nezruinuje, aneb na co máte od pojišťovny nárok?

Návštěva dentální hygieny může být pro někoho poměrně nákladnou záležitostí, což bývá častým důvodem, proč se lidé návštěvě dentální hygieny vyhýbají, ač je to v péči o zuby důležité.

Zobrazit celý článek

Jak se zbavit zubního plaku a v čem spočívá prevence zubního kamene?

Zubní plak je látka, tvořící se přirozeně na našich zubech. Jedná se také o častou příčinu vzniku onemocnění dásní nebo zubního kazu.

Zobrazit celý článek

K čemu slouží RETAINERY a na co si dát pozor?

Představte si následující situaci: několik let máte rovnátka, jste šťastní, že po sundání budete mít krásný rovný úsměv a po sundání rovnátek se cítíte, jako by byly vaše zoubky na svobodě! Po pár měsících si ale všimnete, že se zuby začínají vracet do původního stavu...

Zobrazit celý článek

Vše, co jste potřebovali vědět o rovnátkách

Jaké problémy vůbec rovnátka řeší, jaký druh vybrat a jaká je cenová relace? Všechny tyto a další důležité informace se dozvíte v dnešním článku, který je věnován rovnátkům a ortodoncii.

Zobrazit celý článek

Pravda o barevných proužcích v zubní pastě, kterou jste chtěli znát!

Zubní pasta je neodmyslitelným parťákem našich ranních a večerních rutin. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, proč jsou v pastách ty barevné, většinou červené a modré proužky? Možná, že ano, ale nikdy jste se nedostali k tomu to zjistit! Tak my Vám ten důvod dnes řekneme...

Zobrazit celý článek

Co jste nevěděli o zubních implantátech?

Ztratili jste zub, máte vážný problém se zuby nebo Vám nevyhovuje nošení snímací zubní náhrady? Netrapte se, když existuje řešení v podobě zubních implantátů. Povíme Vám, jaké jsou jejich výhody, dozvíte se jaké jsou jejich druhy, jak je zavádíme, ale také cenovou dostupnost.

Zobrazit celý článek

Věnujete dentální hygieně dostatečnou péči?

Říká se, že bolest zubů je jedna z nejhorších. Všichni se jí chceme vyhnout. Toužíme po atraktivním zářivém úsměvu, abychom okouzlili své okolí a zároveň se sami cítili sebevědomější. Zamysleli jste se ale nad tím, co pro to děláte a co všechno ještě můžete zlepšit?

Zobrazit celý článek

Jak udělat ze zažloutlých zubů zářivé perličky?

Získejte zářivý úsměv, který oslní vaše blízké. Bělení zubů pod dohledem odborníků, kteří vědí jak udělat ze zažloutlých zubů zářivé perličky. Toužíte mít zářivě bílý úsměv? Získat ho nebylo nikdy jednodušší, stačí podstoupit zákrok bělení zubů. Tato procedura je čím dál tím žádanější po celém světě. A není divu, příjemný úsměv může být jednou z příčin úspěchů v osobním i profesním životě.

Zobrazit celý článek

I zubaře můžete mít rádi

Náš etický kodex:

  • Jsme klinikou pro všechny, pro všechny co chtějí mít i svého zubaře rádi
  • Ke všem našim pacientům přistupujeme stejně, každý je pro nás v danou chvílí tím nejdůležitějším
  • Nikoho nediskriminujeme na základě jeho rasového původu, víry, barvy, pohlaví, země původu, náboženského vyznání, věku, invalidity nebo sexuální orientace
  • Jsme za všech okolností profesionální a odpovědní, ctíme právo pacienta na svobodnou volbu lékaře
  • Neustále se vzděláváme a sledujeme veškeré novinky ve stomatologii, aby naše péče byla tou nejmodernější a nejlepší možnou v dané době, jednoduše lege artis 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty