Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337
Ortodoncie Ortodoncie: 732 293 555

Ceny zubních implantátů

Ceny zubních implantátů se přímo úměrně odvíjí od kvality materiálu a provedení použitých implantátů, tedy implantačních systémů. Na dnešním trhu již existuje celá řada produktů, která je vyráběna v různých zemích (včetně Číny).

Naše zubní klinika pracuje pouze s prověřenými a velmi kvalitními švýcarskými implantačními systémy značek Straumann a Camlog, které existují na trhu již desítky let. Stejně jako při výběru nového auta, je mezi čínskými a švýcarskými implantačními systémy rozdíl ve spolehlivosti a kvalitě,  stejně jako mezi ojetou Dacii a novým BMW .

Zubní implantáty švýcarských značek Straumann a Camlog se neustále zlepšují a to díky investicím, které firmy vkládají do výzkumu a vývoje implantačních systémů. Například se neustále vyvíjí nové povrchy implantátů apod. Na zubní implantáty švýcarských značek se také vztahuje celoživotní záruka.

Ceník zubních implantátů

Kvalitu a cenu implantátu samozřejmě ovlivňuje také ten, kdo implantát zavádí. Zkušený chirurg si samozřejmě musí nechat za profesionální práci zaplatit více nežli absolvent. Zubní implantát se osazuje korunkou, na kterou se musí opět nakoupit komponenty od výrobce implantátu. Zvolený implantační systém tedy vytváří konečnou cenu jak za implantát, tak za korunku.  Více o zubních implantátech a implantologii.

  • Implantát Camlog: 20 000 Kč
  • Implantát Straumann: 22 000 Kč
  • Metalokeramická korunka na implantát Camlog + abutment: 13 190 Kč
  • Metalokeramická korunka na implantát Straumann + abutment: 13 940 Kč  

Přejít na kompletní ceník zubních výkonů Dental Office H33.

 

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty