Z kapacitních důvodů musíme dočasně pozastavit příjem nových pacientů. Pacienty přijímáme nadále pouze na implantologické a parodontologické konzultace a rovněž pacienty, kteří jsou na ošetření odesláni referenčními lékaři. Předpokládáme, že kapacita bude uvolněna opět od září 2018.

X

Zubní klinika

Telefon Informace: 733 737 337

Bělení zubů

Bělení zubů

"Na naší klinice dbáme na vysokou kvalitu používaných materiálů a používáme jen ty nejmodernější metody a postupy bělení zubů, které vyhovují současné legislativě a opravdu zuby vybělí!"

V ordinaci Dental Office H33 v Praze nabízíme především novou metodu PREVDENT, která je tím nejlepším, co může ordinační bělení zubů nabídnout. Zároveň také klientům umožňujeme bělení zubů v pohodlí domova a to pomocí bělícího nosiče, který Vám u nás vyrobíme na míru.    

Přední výhodou ordinačního bělení zubů je téměř okamžitý efekt a zároveň remineralizace zubní skloviny. Nová metoda bělení zubů PREVDENT nabízí bílé a zdravé zuby. Ordinační bělení zubů prováděné odborníky je ze zdravotního hlediska bezpečné.

Díky bělení zubů doma nebudete muset trávit tolik času v ordinaci a zároveň jde o levnější metodu bělení zubů. Metoda domácího bělení zubů je časově náročnější.  

Před bělením zubů

Po bělení zubů

Cena bělení zubů se odvíjí od použité techniky.


Legislativa bělení zubů

Dle normy Evrospké unie (ze dne 31. 10. 2012) nesmí být koncentrace H2O2 v bělících prostředcích vyšší jak 6%.

Kdy bělení zubů není vhodné:

Bělení zubů se nedoporučuje u mladších 18ti let, při zubních kazech, zánětech dásní, není vhodné ani v těhotenství nebo při kojení. Přečtěte si naše tipy, Jak se starat o zuby v těhotenství.

Bílé zuby Bělení zubů

LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ BĚLENÍ ZUBŮ DOSÁHNEME PO ŘÁDNĚ PROVEDENÉ PROFESIONÁLNÍ
DENTÁLNÍ HYGIENĚ A DODRŽOVÁNÍM BÍLÉ DIETY PO BĚLENÍ ZUBŮ.

Kontaktní formulář

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš dotaz

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Jméno a příjmení:
E-mail:
E-mail:
Telefon:
Telefon:

Po odeslání objednávkového formuláře Vás budeme kontaktovat.

odeslat
Pin

Najdete nás v Praze 4

Hvězdova 33, Praha 4 - Pankrác

Telefon: +420 733 737 337

E-mail: [email protected]

Všechny kontakty